Osiągnięcia

SUKCESY UCZNIÓW 2016/2017
Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
SUKCESY UCZNIÓW 2015/2016
Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
biologia: Magda Łazarczyk (IIIy)
opiekun p. Anetta Karpińska

Finaliści Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
matematyka: Piotr Arcimowicz (IIIy)
opiekun p. Junona Olempijuk
historia: Anna Bagińska (IIIy)
opiekun p. Arkadiusz Kubiak
j. angielski: Wiktoria Sobisz (IIIy)
opiekun p. Marta Wyrzykowska

X Pomorski Bieg Niepodległości o Puchar Starosty Słupskiego:
II miejsce drużynowo: Natalia Pietrzyk, Maciej Longa, Sebastian Mitłaszewski
opiekun p. Edmund Madejczyk

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”
Jakub Rymarz - opiekun p. Arkadiusz Kubiak

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO 2016:
Piotr Arcimowicz (IIIy) - wyróżnienie i tytuł TAONA
Karolina Bednarz (IIIx) - wyróżnienie i tytuł TAONA
Julia Olszak(IIIx) - wyróżnienie i tytuł TAONA
opiekun p. Krzysztof Kaluga

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA:
Bardzo dobry wynik– Piotr Arcimowicz (IIIy)
wyróżnienia: Karolina Bednarz (IIIx), Julia Olszak (IIIx), Paulina Stodoła (IIx)
Adrianna Kułtoniak (IIx),
opiekun p. Krzysztof Kaluga

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla”:
Piotr Arcimowicz (IIIy) - opiekun p. Krzysztof Kaluga

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Liga Matematyczna 2016:
Piotr Arcimowicz (IIIy)
Jakub Kowalczyk (IIIx)
Klaudia Kozakiewicz (Ix)
Laura Moszko (Ix)
opiekun p. Junona Olempijuk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny 2016”:
Adrianna Kułtoniak (IIx) – bardzo dobry wynik
wyróżnienia: Piotr Arcimowicz(IIIy), Laura Moszko (Ix), Klaudia
Kozakiewicz (Ix), Aleksander Longa (Ix)
opiekun p. Junona Olempijuk

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”:
Piotr Arcimowicz (IIIy) – I miejsce
Kozakiewicz Klaudia (Ix) - bardzo dobry wynik
Moszko Laura (Ix) - bardzo dobry wynik
Sosiński Miłosz (Ix) – dobry wynik
opiekun p. Junona Olempijuk

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”:
Anna Bagińska (IIIy) – opiekun p. Klaudia Sołoduch

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” :
Jakub Rymarz (Ix) - laureat
Nikola Kulik (IIx) - finalistka
opiekun p. Klaudia Sołoduch

XV Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski o „Laur Słupskich Kotwic”:
Marek Drwal – Brązowa Kotwica za fotoreportaż „Morze – pasja dla każdego”
opiekun p. Klaudia Sołoduch

Wyróżnienie w XXIII Plastycznym Konkursie „Boże Narodzenie w Twórczości Dzieci i Młodzieży”:
Jakub Brzóska (IIx) - opiekun p. Aldona Feszler

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Polskiej Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej:
Wojciech Markowski (IIIx) - opiekun p. Klaudia Sołoduch

Wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym „Das ist doch sehenswert”;
Natalia Grzegorczyk (IIx) - opiekun p. Anna Pogoda

I miejsce w VII Konkursie Języka Angielskiego „WELCOME”:
Wiktoria Sobisz (IIIy)
opiekun p. Marta Wyrzykowska

Nagroda specjalna Wójta Gminy Kobylnica w XVII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu”
Kacper Białas (Is)
Oskar Pianka (Is)
opiekun p. Aldona Feszler